Doktor Dress Up

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 17 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Kız çocuklarını kendine çekecek olan bu eğlence dolu oyun yepyeni özelliklere sahip.

Her yaşta kız ve erkeklerin ilgi alanları bambaşkadır. Erkekler maç, spor, araba ve benzeri şeylerden hoşlanırken kızlar daha çok bebek, bakım, ev ve süs gibi şeylerden hoşlanmaktadır. Bu ayrım kız ve erkekler için yaşam boyu böyledir. Küçük yaşta oynanan oyunlar ilgilenilen alanların farklı olması da gayet doğaldır. Bu oyun da kız çocuklarının dikkatini çekecek cinsten. Çocuklar tarafından beğenilerek oynanacak olan bu oyun içinde pek çok sürpriz saklamaktadır. Kız çocuklarının keyifli zaman geçirmesi için pek çok malzemeye sahip olan bu oyun onların zevk ve tarzlarının gelişmesini de sağlayacak.

 Herhangi bir kurala sahip olmayan bu oyunda çocuklar kendilerine verilen malzemeler ile tarz stillerini oluşturacaklar. Çocukların olumlu şekilde etkileneceği bu oyun onların vazgeçilmezi olacak. Çünkü bu oyun tam da onların isteklerini karşılayacak cinsten. Kız çocuklarının severek oynayacağı bu oyun oldukça keyifli.

 Takı, aksesuar, kıyafet, çanta ve ayakkabının bol olduğu bu oyun ile çocuklarınızı mutlu edebilir, onların keyifli zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oyunu indirmek. Çocukların mutluluğu için  siz de bu oyunu hiç zaman kaybetmeden hemen indirin ve deneyin. 

Daha Fazla Göster
Doktor Dress Up indir